O nas

Szkółka Zielone Ogrody   

Nasza szkółka istnieje od 2010 roku. Powstała z pasji i zamiłowania do roślin. Cieszymy się, że rośliny oraz otoczenie w jakim żyjemy i przebywamy są obecnie coraz bardziej doceniane. Każdego dnia staramy się by nasze rośliny mogły cieszyć też Państwa w Waszych ogrodach.

  

      

Produkcja prowadzona pod nadzorem Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa nr rej. PL-28/03/4418. Wszystkie rośliny zaopatrzone są w paszport.

Zgodnie z Dyrektywą Rady 2000/29/WE nasza Szkółka jest zarejestrowane jako podmiot profesjonalny na podstawie art.65 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/20311 i jest upoważniona do wydawania paszportów roślin.

Szkółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców na podstawie ustawy o ochronie roślin do urzędowego rejestru podmiotów profesjonalnych pod numerem ewidencyjnym PL-28/03/4418

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu oraz poradom, których zawsze chętnie udzielimy, mamy nadzieję że zakupy w naszym sklepie internetowym staną się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email zielone_ogrody@interia.pl lub telefonicznie pod numerem 504 30 25 78 

Nr konta: 

mBank 49 1140 2004 0000 3402 3644 6388

                                                                                                                                          Zapraszamy serdecznie!   

                                                                                                Szkółka Zielone Ogrody 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl